Taustalugu


Tootesari Kokos sai alguse 2013.a. kui hakkasin otsima võimalikult puhast ökošampooni, mis tasakaalustaks peanaha rasueritust ja ei tekitaks sügelemist. Uurisin põhjalikult, millest šampooni tehakse (ja mida on meie esiemad kasutanud) ning peale mitmeid katsetusi sain lõpuks valmis endale sobiva variandi, mis on tõeliselt hea, puhas ja looduslik. Väga huvitav oli. Edasi võtsin ette deodorandid, kuna ka neid eesti looduskosmeetika tootjad ei valmistanud. Ja jällegi peale põhjalikku uurimistööd koostasin ise retsepti ning sai valmis ka deodorant. Ja nii kasvas uudishimust ja hobist edasi väike looduskosmeetika ettevõte: Kodukosmeetika OÜ, tootesari nimega „Kokos“

Valikus on hetkel 8 erinevat deodoranti, 3 pulberšampooni ja huulepalsam. Väljatöötamisel on veel paar huvitavat toodet, mis peaksid valmima aasta lõpus.

Ettevõtte kontseptsioon on looduslike toorainete põhjal töötada välja uusi, tavapärasest erinevaid ja alternatiivseid tooteid, juhindudes põhiosas rahvapärimusest ning loodusrahvaste tarkusest.

Tiia Rodi