• Mahe ja eestimaine koostis

Oma toorainele me allahindlust ei tee, kõik koostisosad, mida on võimalik mahedal kujul leida, on meil eelistatud. Lisaks on meie missiooniks kasutada võimalikult palju eesti toorainet - nii on meie toodetes koha leidnud lausa 18 mahedat eesti päritolu koostisosa: kanepiseemneõli, kanepijahu, linajahu, mesilasvaha, mesi, toortatra jahu, punavetika pulber, Haapsalu ravimuda, sinepiõli, linaõli, nõges, astelpaju õli, astelpaju jahu, kaerajahu, õunaäädikas, kasemahl, vadakupulber. Neist saad lähemalt lugeda leheküljel "Partnerid"

  • Keskkonnasõbralik pakend

Juba mitu aastat tagasi loobusime täielikult plastpakendite kasutamisest, nii on meie tooted pakendatud papist ja metallist topsidesse ja täitetooted paberisse või pappi. Papp-topsid on ilma sisemise kileta ning biolagunevad.

  • Valminud käsitööna ja väikese ökoloogilise jalajäljega

Oleme päris väike ettevõte ja ei kavatsegi kasvada suureks. Väikselt tegutsedes saab jääda paindlikuks, toota säästlikult ja ökonoomselt ning ise sellest kõigest rõõmu tunda. Tootmisel kasutame rohelist energiat, plast läheb ringlusesse ning papp-ja pabermaterjal läheb taaskasutusse. Kõik tootmiseks vajaliku tellime geograafiliselt võimalikult lähedalt.